Rodzinny wielobój na Siennickiej – dla Taty i nie tylko

W sobotę, 9. czerwca 2018, w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji na warszawskiej Pradze-Południe odbył się II turniej rodzinny zorganizowany przez naszą Fundację. Odbył się i udał.

Czerwcowy turniej był w założeniu przedsmakiem Dnia Ojca (przypominamy to już 23. czerwca!). Jednak podobnie jak majowy turniej z okazji Dnia Matki, miał charakter otwarty. I dobrze, bo dzieciom towarzyszyło często oboje Rodziców.

 

Po raz kolejny rozszerzyliśmy zakres konkurencji. Pojawiły się nawet tak niestandardowe, jak rzucanie papierowymi samolotami na odległość. Liczyły się więc nie tylko siła i zręczność, ale także pomysłowa i efektywna konstrukcja. Ale przede wszystkim liczyła się świetna zabawa Rodziców i Dzieci.

 

Nie omieszkaliśmy, oczywiście, skorzystać też ze ścianki wspinaczkowej, która jest jedną z atrakcji hali na Siennickiej. Wspinanie się to niełatwy sport. Ale za to jakie widoki z góry!

Nagrodą za wysiłek były medale i nagrody, które czekały na wszystkich uczestników imprezy.

Obydwa turnieje rodzinne – majowy i czerwcowy – pokazały że jest zapotrzebowanie na tego typu imprezy. Dlatego będziemy chcieli kontynuować ich organizację.

Liczymy na przychylność innych Dzielnic. A tym razem, serdecznie dziękujemy Pradze Południe!