Razem możemy więcej!

Fundacja Kasi Dulnik ma aż 4. nowych przyjaciół. To: Fundacja Mistrzom Sportu, kancelaria prawna Mark&Law oraz dwie firmy produkcyjne: StrefaM.tv oraz FightTime.pl. Dzięki temu, wspólnie niesiona pomoc będzie jeszcze bardziej efektywna!

„Fundacja Mistrzom Sportu istnieje od 1993 roku. Pomogła w trudnych chwilach już wielu czynnym i byłym sportowcom. Jest bardzo skuteczna i sprawna. Nasza ma dopiero 2 lata, dlatego doświadczenia Fundacji Mistrzom Sportu i współpraca z nią będą dla nas bardzo cenne.” – mówi prezes Kasia Dulnik.

„Obie fundacje skupiają się na pomocy i wsparciu sportu, ale każda działa w nieco innym obszarze. Ta współpraca pozwoli nam się uzupełniać, dzięki czemu wspólnie niesiona pomoc będzie bardziej efektywna.” – uważa Rafał Witkowski z Fundacji Mistrzom Sportu.

Dostaliśmy też wsparcie prawne kancelarii Mark&Law oraz nowe możliwości, dzięki współpracy z firmami produkcyjnymi StrefaM.tv oraz FightTime.pl.
StrefaM.tv specjalizuje się w produkcji filmowej. FightTime.pl zajmuje się produkcją telewizyjną i streamingiem video, poświęcając dużo miejsca sztukom walki.
Dzięki możliwościom obu firm, będziemy mogli szerzej informować o tym, co robimy i – dosłownie – pokazywać Wam naszą pomoc.
To świetnie, że jest nas coraz więcej!
Zapraszamy kolejnych dobroczyńców. Jesteście dla nas najlepszym dowodem, że sport łączy w dobrej sprawie.