Obozy Junior Jump Camp 2022 – Lato

Z wielką radością informujemy, że zarezerwowaliśmy trzy świetne miejsca na letnie obozy sportowe!

Strzegowo
W terminie 2 – 9 lipca zapraszamy do Strzegowa (https://fundacjakasidulnik.pl/oboz-jjc-w-strzegowie/), gdzie byliśmy zimą, i gdzie nam się bardzo podobało 🧡. Pobliska rzeka, spływy kajakowe, warsztaty kulinarne i wiele innych atrakcji będą wspaniałym rozpoczęciem letnich ferii

Człuchów
Jeśli Wasze Dziecko kocha jeziora, spływy kajakowe, szaleństwa w Małpim Gaju i chce odwiedzić fabrykę Trefla🧩 to wybierzcie turnus w Człuchowie (https://fundacjakasidulnik.pl/oboz-jjc-w-czluchowie/)Będziemy tam do 25 do 31 lipca.

Darłowo (ostatnie miejsca!)
Od 9 do 18 sierpnia będzie można spędzić z nami czas w Darłowo (https://fundacjakasidulnik.pl/oboz-jjc-w-darlowo/), w przepięknym ośrodku położonym nad morzem.

Na wszystkich obozach będą treningi koszykówki i siatkówki (do wyboru) oraz gry i zabawy. Aktywny czas na świeżym powietrzu połączony z wypoczynkiem, treningami oraz zdrowym jedzeniem na pewno na długo zostanie w sercach waszych Dzieci.
Gwarantujemy wspaniałą atmosferę, profesjonalną opiekę trenerów i wiele wspomnień z dala od trosk.

Więcej informacji o każdym z obozów znajdziecie na stronie naszej Fundacji www.fundacjakasidulnik.pl w zakładce obozy Jump Camp, oraz na stronie https://www.facebook.com/ObozyJumpCamp.