Zajęcia z pływania

Oferta specjalna

Program dla szkół podstawowych, w szczególności dedykowany dla drugich i trzecich klas, które nie mogły skorzystać z podstawowego programu szkoleń lekcji pływania, przez różne czynniki. ( Pandemia , choroby , itp.)

Skierowana głównie dla szkół podstawowych nr: 209, 133, 53, 247, 223, 273, 370, 307, które uczęszczały na zajęcia lekcji pływania przy ul. Lindego 20 w Warszawie. Istnieje możliwość dopisania innych uczniów oraz osoby lubiące ruch i chcące aktywnie spędzić czas.

Po więcej informacji prosimy o kontakt:
colmal@interia.pl tel. 603 868 419 

Zapraszamy na zajęcia z pływania pod okiem doświadczonej kadry 🙂

O prowadzących zajęcia:

Mietek Kolasa
Absolwent AGH w Krakowie. Od lat związany z AWF w Warszawie. Kiedyś pływak, trójboista, pięcioboista dziś nauczyciel pływania, któremu z wielkim uśmiechem udaje się kontynuować swoją pasję, którą jest trenowanie kolejnych pokoleń pływaków.
Koordynator wszystkich zajęć, wszelkie pytania dotyczące zajęć prosimy kierować do niego.
colmal@interia.pl tel. 603 868 419 

Martyna Wardzińska
Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pływanie to jej pasja od dziecka. Uprawiała ten sport przez 12 lat zdobywając medale na mistrzostwach Polski seniorów i juniorów. Każdego dnia stara się zdobywać nową wiedzę i dzielić się nią podczas zajęć. Znana jako uśmiechnięta i pozytywna osoba. Gwarantuje miłą atmosferę podczas zajęć. Kocha pracę z dziećmi i nauczanie podczas zabawy w wodzie.
martyna.fkd@gmail.com

Jan Żołądź
Student drugiego roku. Od małego związany z pływaniem, były zawodnik UKS Żoliborz. Doświadczenie w pracy zbierał głównie w szkółce pływania WZ Swim, a także w klubie sportowym G8 Bielany Warszawa. Szkoląc dzieci i młodzież.
janek.zoladz@gmail.com 

Łukasz Chyłek
Swoją przygodę z pływaniem rozpoczął jako dziecko. Pasja trwa po dziś dzień, kiedy to realizuje się jako instruktor pływania. Nauczyciel z powołania. Były piłkarz ręczny, obecnie pasjonat lotnictwa i sportów z wykorzystaniem własnej masy ciała. Na co dzień inżynier dla którego sport zawsze odgrywał dużą rolę w życiu.
lukaszchylek@gmail.com

Kasia Maksymowicz
W pływaniu od wielu lat, a to pewnie dlatego, że bardzo lubi swoją prace 😉 Często poza nauką pływania pomaga zwalczyć lęk przed wodą, zarówno u dzieci jak i osób dorosłych. W swojej pracy najbardziej lubi widok, gdy podopieczni robiąc progres mają z tego ogromną frajdę. Prywatnie mama 16-letnich bliźniaczek, wyczynowo uprawiających.. oczywiście pływanie!
kmaksymowicz78@gmail.com