Nowa propozycja Hasten Academy

Chcielibyście, by Wasze dziecko uczyło się pływać lecz nie macie czasu wozić je na zajęcia? Jest na to rada. Nasz partner – Academy of Hasten właśnie uruchomił nową propozycję, skierowaną dla Rodziców Przedszkolaków.

Academy of Hasten proponuje zajęcia pływackie dla przedszkoli. Nowość polega na tym, że Rodzice nie muszą martwić się o dodatkowy czas potrzebny na odwiezienie dzieci na zajęcia i przywiezienie ich z pływalni. Tym zajmie się Academy of Hasten. Jeśli więc wiecie, że w przedszkolu Waszego dziecka jest więcej Rodziców, którzy chcą by ich „pociechy” uczyły się pływać – zaproponujecie kontakt z Academy of Hasten.

Academy of Hasten powstałą z miłości do sportu i aktywnego spędzania czasu. To firma z rodzinną atmosferą, w której doskonale czują się zarówno dzieci, jak i dorośli. Hasten to skrót od cech, jakie charakteryzują działalność Akademii – harmonii, siły i energii. Ha jak HArmony, ST jak STrength i EN jak ENergy. W skrócie HASTEN.

Academy of Hasten specjalizuje się w nauce i doskonaleniu pływania. W tej chwili prowadzi już zajęcia w 4.miejscach w Warszawie oraz w Łomiankach. Ale nie tylko. Oferuje też zajęcia z yogi, organizuje  treningi motoryczne, szkolenia sportowe, wyjazdy i obozy sportowe, czy zajęcia korektywne oraz wiele więcej.

Od 2017 roku, Academy of Hasten jest partnerem Fundacji Kasi Dulnik.